Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám na predaj komerčný objekt s rôznorodým využitím, situovaný v obci Žehra, v atraktívnej lokalite s vysokým turistickým potenciálom. Nehnuteľnosť sa nachádza v bezprostrednej blízkosti významných historických a prírodných pamiatok zapísaných v zozname UNESCO – medzi Kostolom Ducha Svätého v Žehre z 13. storočia a národnou prírodnou rezerváciou Dreveník. Len niekoľko minút od objektu sa nachádza aj Spišský hrad, čo robí túto ponuku mimoriadne zaujímavou z pohľadu podnikania v oblasti služieb, gastronómie či cestovného ruchu.

Objekt bol doposiaľ využívaný ako potraviny, bar a zároveň ako priestor pre organizovanie rôznych spoločenských podujatí – oslavy, krstiny, rodinné stretnutia a iné akcie.

Technické informácie:

stavba z kombinovaných materiálov (kameň / tehla) 
stavba je zateplená 12cm polystyrénom 
časť objektu s barom a spoločenskou miestnosťou prešla rekonštrukciou približne v roku 2016

Výmera:

podlahová plocha budovy: 140,7 m²
celková plocha vrátane pozemku: 268 m²
pozemok pri objekte: 143 m²

Pozemok je možné ďalej využiť ako terasu, vonkajšie sedenie, skladové priestory alebo rozšírenie podnikateľskej činnosti.

predajňa potravín
2x sociálne zariadenie (kúpeľňa s WC)

Poschodie:

spoločenská miestnosť / sála
veľký povalový priestor s možnosťou budúceho zobytnenia

Možnosti využitia:

pohostinstvo / bar / kaviareň
predajňa
penzión / turistické ubytovanie
eventový priestor
kombinácia bývania a podnikania

Nehnuteľnosť predstavuje zaujímavú investičnú príležitosť v lokalite s celoročným turistickým ruchom a bohatou históriou.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, úhrada základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a takisto náš odborník dofinancovania nehnuteľností Vám pomôže vybaviť najvýhodnejší hypotekárny úver.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      8886327
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Objekty pre obchod a služby
  • Druh nehnuteľnosti :
      Objekt pre obchod
  • Celková cena :
      245 000 €
  • Jednotková cena:
      1 741 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Zariadenie: Čiastočne zariadený
  • Nadzemných podlaží: 1
  • Po rekonštrukcii: Áno, v roku: 2016

Naposledny pridané

  • HERRYS - Na predaj stavebný pozemok v obci Ivanka pri Dunaji

    Bernolákovská , Ivanka pri Dunaji

    Celkovo180 000 €

  • HERRYS - Na predaj stavebný pozemok v obci Nová Dedinka

    Roľnícka , Nová Dedinka

    Celkovo180 000 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti