Presvedčte sa.

Prečo inzerovať u nás?

Sme nový inovatívny realitný portál s bohatými skúsenosťami na realitnom trhu. Venujeme sa práve tomu, aby Vaše inzeráty boli viditeľné a dosiahnuteľné pre Vašich záujemcov. Inzerovanie s nami bude jednoduché a pohodlné.

Počet dní od spustenia

Počet všetkých inzerátov

Realitných kancelárií

...

Služby prispôsobené Vašim potrebám

Poskytneme Vám širokú škálu služieb akými sú

  • vyhľadávanie nehnuteľností s pokročilým vyhľadávaním a s rôznymi filtrami,
  • svoje vyhľadávanie si môžete uložiť a dostávať upozornenia na nové ponuky,
  • detailné informácie o nehnuteľnostiach,
  • kontaktné formuláre,
  • technická podpora,
  • pravidelné aktualizácie a novinky.
...

24/7 podpora

Náš tím odborníkov je pripravený pomôcť Vám kedykoľvek to budete potrebovať. Sme tu pre Vás, aby sme zabezpečili bezproblémové a plynulé užívanie nášho realitného portálu DOMIRE.

...

Pomoc pri financovaní

Plánujete kúpu nehnuteľností, ale neviete ako financovať Váš vysnívaný domov?

Radi Vám pomôžeme nájsť najlepšie riešenie.

Odporúčame Vám obrátiť sa na nášho skúseného finančného poradcu, ktorý Vám poskytne odbornú pomoc a poradenstvo. S jeho pomocou budete mať prehľad o Vašich finančných možnostiach na ľahšie dosiahnutie Vášho nového domova.

...

Dôvera a spoľahlivosť

Vaša dôvera je pre nás kľúčová. Sme profesionáli v oblasti nehnuteľností s bohatými skúsenosťami a znalosťou trhu. Zakladatelia portálu, akými sú Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska (NARKS), ktorá spája profesionálov v realitách už viac ako 30 rokov a spoločnosť OUR MEDIA SR, ktorá stojí za úspešným spravodajským portálom Pravda.sk sú dôkazom našej odbornosti, spoľahlivosti, profesionality a schopnosti prispôsobiť sa potrebám trhu.

Spolu plníme Vaše predstavy a požiadavky.

Niečo o novom realitnom portáli DOMIRE

Ján Palenčár, prezident NARKS

Ján Palenčár, prezident NARKS

Bratislava, Slovensko

Je pre mňa veľkou cťou a radosťou, že sa nám podarilo úspešne odštartovať náš nový projekt REALITNÝ PORTÁL „DOMIRE“. Chcel by som sa poďakovať celému kolektívu za úsilie a nasadenie, ktoré sme tomu spoločne venovali. Vytvorili sme platformu, ktorá ponúka našim užívateľom jednoduchý, prehľadný a efektívny spôsob inzerovania. Máme ešte veľa práce pred sebou, som ale presvedčený, že spoločne dokážeme dosiahnuť želaný úspech. Do budúcna prajem novému realitnému portálu DOMIRE len to najlepšie!

Naši partneri

...
...
...
...
...
...