Popis nehnuteľnosti

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s lodžiou na Helsinskej ulici.

 

O NEHNUTEĽNOSTI

Tento 3-izbový byt o výmere 80 m² sa nachádza na 3. poschodí bytového domu na sídlisku Ťahanovce, na Helsinskej ulici. Byt prešiel postupnou čiastočnou rekonštrukciou približne pred 5-8 rokmi. Vstup do bytu je zabezpečený bezpečnostnými dverami, ktoré zvyšujú komfort a pocit bezpečia. Úžitková plocha bytu je 79 m2 + pivnica + veľká priestranná 6 metrová lodžia. Byt aj jednotlivé izby pôsobia celkovo veľmi priestranne a vzdušne.

Rekonštrukcia zahŕňala murované jadro, výmenu podláh, nové stierky a plastové okná. V byte je medená elektroinštalácia.

 

Dispozícia bytu:

- priestranná vstupná chodba

- spálňa so šatníkovou skriňou

- detská izba s veľkou vstavanou skriňou a výstupom na 6 m lodžiu

- kúpeľňa so sprchovacím kútom

- samostatné WC

Byt ponúka praktické dispozičné riešenie a príjemné bývanie pre rodinu.

 

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O BYTE V SKRATKE

- 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií

- Helsinská ulica / Sídlisko ťahanovce

- 80 m2 + lodžia 6m

- ideálne 3. poschodie

- k bytu prislúcha pivnica

Bytový dom je vo výbornom technickom stave – je zateplený, má novú vstupnú bránu, nový výťah a udržiavané, pekné spoločné priestory.

 

OKOLIE A OBČIANSKÁ VYBAVENOSŤ

Veľkým benefitom tejto lokality je blízkosť Lidl, ktorý máte prakticky na dosah – ideálne riešenie pre každodenné nákupy bez zbytočného presúvania.

Výborná je aj dostupnosť MHD, vďaka ktorej sa rýchlo a pohodlne dostanete do centra mesta aj ostatných častí Košíc.

Okolie zároveň ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – v pešej dostupnosti nájdete reštaurácie, kaviarne, zdravotné stredisko aj lekáreň, takže všetko potrebné máte poruke.

Príjemným bonusom je aj blízkosť Ťahanovský les a rieky Hornád, ktoré poskytujú skvelé možnosti na oddych, prechádzky či aktívne trávenie voľného času v zeleni .

 

Ak hľadáte priestranný byt s praktickou dispozíciou vo vyhľadávanej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, táto ponuka je ideálnou voľbou práve pre Vás.

Byt ponúka dostatok priestoru pre rodinné bývanie, výbornú dostupnosť do centra a zároveň príjemné prostredie plné zelene.

Neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky – rada Vám tento byt osobne predstavím.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      3899714
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      219 900 €
  • Jednotková cena:
      2 749 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Loggia: 1, plocha: 6 m2
  • Pivnica: 1

Diamond Reality Franchising

Diamond Reality Franchising - naša ponuka