Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj krásny 3-izbový byt po kompl. rekonštrukcií v lokalite s rodinnou atmosférou v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=cqZ8Mxdf4Jt

BYT: Úžitková plocha bytu je 70,31 m2 a nachádza sa na 7. poschodí z 8 bytového domu s výťahom. Je orientovaný na 2 svetové strany – juh a sever a vďaka svojej polohe ponúka nádherné panoramatické výhľady na mesto a okolitú prírodu Malých Karpát. K bytu prislúcha loggia o výmere 3,08 m2 a pivničná kobka o výmere cca 1,5 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrámci ktorej boli vymenené el. rozvody a rozvody optických káblov, podlahy, obklady v kúpeľni a na toalete, kuchynská linka so spotrebičmi, vstavaná skriňa vo vstupnej hale a klimatizácia. 

ZARIADENIE: Byt sa predáva zariadený tak, ako je znázornené na fotografiách. Novému majiteľovi bude k dispozícii kuchynská linka so spotrebičmi (el. rúra, indukčná varná doska, umývačka riadu, vstavaná chladnička s mrazničkou a mikrovlnná rúra), vstavaná skriňa na chodbe, ako aj ďalší nábytok v jednotlivých izbách.

DISPOZÍCIA: Byt má výborné dispozičné riešenie. Zo vstupnej haly sa vchádza do jednotlivých izieb a priestrannej kuchyne s jedálenskou časťou, z ktorej je vstup na presklenú loggiu. Veľkým pozitívom je samostatná kúpeľňa a WC. 

LOKALITA: Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Priamo pri dome sa nachádzajú potraviny Billa, drogéria, pošta, veterinárna klinika, kľúčová služba, papiernictvo, mäsiarstvo, fitness centrum či viacero kaviarní a reštaurácií. V blízkosti sa nachádzajú tiež materské a základné školy, stredná škola, jazyková škola, tanečná škola, zdravotnícke zariadenie EXCIMER, obvodné odd. policajného zboru, banky či krytá plaváreň. Lokalita je svojou povahou ideálna najmä pre rodiny s deťmi. V okolí sa nachádza množstvo detských ihrísk, športový areál, hokejbalové ihrisko, ale aj viacero workoutových ihrísk. Milovníkov prechádzok, turistiky a prírody určite poteší neďaleká Kráľova hora či Park slovenského národného povstania. Duchovnú očistu je naopak možné zrealizovať v niektorom z okolitých kostolov. Za zmienku určite stojí tiež dobrá dostupnosť verejnej dopravou. Zastávka MHD je vzdialená od bytu len 3 minúty pešo.

CENA: 295 900€  

V cene je započítaná aj provízia pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Kontaktná osoba: Ing. Maroš Malý – 0917 668 887

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      3206822
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      295 900 €
  • Jednotková cena:
      4 209 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Umiestnenie: Vyššie podlažie
  • Loggia: 1, plocha: 3 m2
  • Pivnica: 1, plocha: 2 m2
  • Podlažie nehnuteľnosti: 7

Zobraziť na externej mape
  • Ulica : Pribišova 41

... JKV REAL

Predaj 5-izbového bytu

Pod Rovnicami, Bratislava-Karlova Ves

  • 120 m2
#
  • Predaj
... JKV REAL
#
  • Prenájom
... RADO Reality

RentHub | zariadený 3-i byt | parkovanie | 70 m² | Nám. sv. Františka

Námestie sv. Františka 16, Bratislava-Karlova Ves

  • 70 m2
#
  • Prenájom
... RADO Reality
#
  • Prenájom
... SOFIA REAL