Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj moderne zrekonštruovaný 5-izbový byt na ulici Pod Rovnicami.

Úžitková plocha: 120 m2 / z toho je 15 m2 balkón

Po kompletnej a veľmi vydarenej rekonštrukcii, nové elektrické a vodovodné rozvody, nové interiérové dvere vrátane bezpečnostných vstupných dverí, nová kúpeľňa, nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, plastové okná, k bytu prislúcha pivnica o výmere 4 m2.

Byt pozostáva :
zo vstupnej chodby, obývačky spojenej s kuchyňou, troch samostatných izieb, kúpeľne a WC.

Vybavenie bytu:
plastové okná, v obývačke a izbách podlahy, moderná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, kúpeľňa s novým vybavením, bezpečnostné vstupné dvere. Bytový dom je po rekonštrukcii vrátane zateplenia a výmeny okien, k dispozícii je výťah.

Cena je: 422 000 € vrátane provízie RK.
V prípade záujmu o obhliadku, ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0904 612 594

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      3572638
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      5-izbový byt a viac
  • Celková cena :
      422 000 €
  • Jednotková cena:
      3 517 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Balkón: 1