Popis nehnuteľnosti

Ponuka - predaj rozostavaného rodinného domu v obci Gbelce, okr. Nové Zámky

Dom: celková podlahová plocha domu je 121,8 m2

Pozemok: 871 m2 

Popis domu: 4-izbový prízemný dom s neobytným podkrovím určený pre 4-člennú domácnosť,  bočné steny sú bez okien do obytných miestností; ťažisko domu tvorí atraktívny priestor obývacej izby s jedálňou a krbom, s priehľadom do krovu;  prepojená denná časti s terasou; priama náväznosť obytného priestoru na kuchyňu;  po menších úpravách vhodný aj pre osobu so zníženou schopnosťou pohybu;  časť neobytného podkrovia je využiteľná ako sklad

Na pozemku je zavedená elektrina a voda. Dom je postavený zo zateplených tvárníc porfix

Obec  je  vinohradnícka oblasť v okolí rozsiahlými vinohradníckymi kopcami a prírodnou rezerváciou Parížske močiare, ktoré sú ideálnym miestom na vychádzky do prírody. 17 km je  najväčšie termálne kúpalisko Štúrovo/Vadaš , pohraničné historické kráľovské  mesto Ostrihom, pohorie Burdy s prírodnou rezerváciou Kováčovské kopce......

Cena: 80.000€

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      8564545
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      80 000 €
  • Jednotková cena:
      657 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Vo výstavbe
  • Terén pozemku: Rovinatý
  • Terasa: 1

• Štát : Slovensko

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. - naša ponuka

#
  • Predaj
Člen NARKS
... 1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.
#
  • Predaj
Člen NARKS
... 1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.
#
  • Predaj
Člen NARKS
... 1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.
#
  • Predaj
Člen NARKS
... 1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.