Popis nehnuteľnosti

FinReal go ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt s potenciálom, výhľadom do zelene a skvelou polohou – Súťažná, Nivy (500 bytov). Nie každý byt je o dokonalom stave. Niektoré sú o príležitostí a o tom, čo z nich môže vzniknúť. 

Popis bytu
Na Súťažnej ulici, v obľúbenej lokalite „500 bytov“, ponúkame 2-izbový byt v pôvodnom stave, ktorý ponúka priestor vytvoriť si bývanie presne podľa vlastných predstáv alebo zaujímavú investičnú príležitosť.
Byt zaujme vysokými, 3-metrovými stropmi a pôvodnými drevenými parketami, ktoré mu dodávajú autentický charakter a vytvárajú potenciál pre príjemné mestské bývanie. Južná orientácia s výhľadom do zelene zároveň prináša dostatok denného svetla a pokojnú atmosféru.

Základné informácie
📍 Bratislava – Nivy, Súťažná ulica
🏠 2-izbový byt
📐 výmera: 51,8 m² (z toho pivnica 7,3 m²)
🚗 garáž: 15 m² 
🏢 2. poschodie / bez výťahu
🏘️ bytový dom iba s 5 bytmi
🧱 tehlový pavlačový dom s mestskou architektúrou začiatku 20. storočia

Dispozícia a výmery
- vstup cez pavlač do kuchyne: 8,7 m²
- obývacia izba: 21,5 m²
- spálňa: 10 m²
- kúpeľňa + WC: 4,3 m²
- komora na chodbe mimo bytu: cca 1 m²

Stav nehnuteľnosti
Byt, bytový dom aj príslušenstvo (garáž, pivnica a spoločné priestory) sú v pôvodnom stave a vyžadujú rekonštrukciu.
Táto skutočnosť je zohľadnená v cene, pričom rekonštrukciou je možné výrazne zvýšiť hodnotu nehnuteľnosti.

Možnosti a potenciál dispozície
Dispozícia bytu ponúka priestor aj pre zmenu riešenia podľa individuálnych potrieb:
✔️ zváženie úpravy dispozície posunutím priečky kúpeľne a WC smerom do pôvodnej kuchyne, čím môže vzniknúť komfortnejší priestor kúpeľne s miestom pre práčku, kotol aj úložné riešenia
✔️ zmenšený priestor pôvodnej kuchyne je možné využiť ako vstupnú halu so šatníkom a praktickým úložným priestorom
✔️ pôvodnú obývaciu izbu je možné prepojiť s kuchyňou a vytvoriť tak moderný otvorený denný priestor
✔️ samostatná spálňa ponúka dostatok miesta pre vstavané úložné riešenia

👉 Takéto riešenie môže z bytu vytvoriť funkčné a nadčasové mestské bývanie s efektívne využitým priestorom. 
Uvedené riešenia sú orientačné a ich realizáciu je potrebné konzultovať s odborníkmi. Vizualizácia je orientačná a slúži na predstavu o využití priestoru.

Lokalita – Nivy (500 bytov)
Súťažná ulica patrí k obľúbeným častiam širšieho centra Bratislavy. Nachádza sa v tichej jednosmernej ulici v žiadanej lokalite 500 bytov, obklopenej tehlovými domami s príjemnou komunitnou atmosférou.
✔ pešia dostupnosť do Starého Mesta
✔ len pár krokov od OC Nivy a autobusovej stanice
✔ materská škola priamo za domom
✔ školy, obchody, detské ihriská a služby v blízkom okolí
✔ obľúbené gastro prevádzky v okolí: Pan Králiček, Buny Bakery, Mint, Oggi
✔ parkovanie v garáži alebo na ulici (PAAS)

Byty s takouto atmosférou sa vyskytujú len zriedka a tento je ideálny pre niekoho, kto nehľadá hotové riešenie, ale vidí hodnotu v lokalite, priestore a možnosti vytvoriť si bývanie podľa seba. 

✉️ Kliknite na profil a napíšte mi správu – rada vám byt osobne predstavím a ukážem jeho potenciál. 

CENA: 
Celková cena nehnuteľnosti je 220.000 € (byt 190.000 € + garáž 30.000 €) vrátane provízie realitnej kancelárie, kompletného právneho a finančného servisu. 
Radi vám zabezpečíme aj bezplatné poradenstvo pri financovaní prostredníctvom našich finančných špecialistov.

Bea Szepesi
+421 905 631 250
bea.szepesi@frgo.sk
Mlynské Nivy 78C, 821 05 Bratislava
www.frgo.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      2044663
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      2-izbový byt
  • Celková cena :
      190 000 €
  • Jednotková cena:
      3 668 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Pôvodny stav
  • Umiestnenie: Vyššie podlažie
  • Pivnica: 1, plocha: 7 m2
  • Zariadenie: Nezariadený
  • Nadzemných podlaží: 2
  • Podlažie nehnuteľnosti: 2
  • Konštrukcia: Tehla
  • Garáž: 1, plocha: 15 m2
  • Energetický certifikát: Bez certifikátu