Popis nehnuteľnosti

R E Z E R V O V A N É – 1 IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE, BA – PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou 36 m², ktorý predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí si chcú vytvoriť bývanie presne podľa vlastných predstáv. Ideálne pre seba, investične, ako štartovací byt. 

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite plnej zelene, na ulici Hronská, mestská časť Podunajské Biskupice, byt sa nájdeme na 5. poschodí v zateplenom panelovom dome s výťahom a je orientovaný na východ, čo zabezpečuje príjemné ranné svetlo.

Dispozícia:

vstupná chodba

samostatná kuchyňa

priestranná obývacia izba

kúpeľňa so sprchovým kútom

samostatné WC

Byt je v pôvodnom stave – ideálny na kompletnú rekonštrukciu.
Výhodou sú už vymenené stúpačky a plastové okná (r. 2007), bezpečnostné vstupné dvere. Elektrické rozvody sú pôvodné.

K bytu prislúcha pivničná kobka v suteréne.

Hlavné benefity:
✔ možnosť rekonštrukcie podľa vlastného vkusu
✔ výborná dispozícia so samostatnou kuchyňou
✔ zateplený bytový dom s výťahom
✔ svetlá východná orientácia

Neváhajte a využite potenciál tohto bytu na vytvorenie ideálneho bývania alebo investície.

Okolie: 

V samotnom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. 

Nízke mesačné náklady. Správcovský poplatok 110E/mes. 

CENA: 145000 EUR

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. 

Mgr. Michal Gróf, RSc. 
M: 0911 667 988
E: grof@epichome.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      9441057
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      1-izbový byt
  • Celková cena :
      145 000 €
  • Jednotková cena:
      4 028 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Pôvodny stav
  • Umiestnenie: Vyššie podlažie
  • Pivnica: 1, plocha: 1 m2
  • Zariadenie: Čiastočne zariadený
  • Nadzemných podlaží: 8
  • Podlažie nehnuteľnosti: 5

• Časť mesta : -
  • Mesto : Bratislava-Podunajské Biskupice
  • Kraj : Bratislavský
  • Okres : Bratislava II
  • Štát : Slovensko

Realitní makléri Slovenska

  • Adresa: Chlumeckého 5, Bratislava
  • Mobil: +421 905 550 233

Pod Wilec hôrkou, Prešov

  • 604 m2
#
  • Predaj
Realitní makléri Slovenska
#
  • Predaj
Realitní makléri Slovenska

Naposledny pridané

  • Prenajmeme skladový priestor v Bratislave II.

    Žitavská, Bratislava-Vrakuňa

    2 260 €Mesačne

  • REZERVOVANÉ - Predaj 4 izbový byt, 70 m2, lódžia, Terasa, Košice

    Trieda SNP, Košice-Západ

    Celkovo215 000 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti