Popis nehnuteľnosti

FENIX reality exluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 55 m² na Humenskej ulici v Košiciach. Byt sa nachádza na 4. poschodí zo 7 poschodového zatepleného bytového domu.

 Kuchyňa aj obývacia izba sú  orientované na východ. Spálňa a detská izba sú orientované na západ. Byt je po staršej rekonštrukcii s čiastočne zmenenou dispozíciou. V byte je kuchynská linka so spotrebičmi (plynová varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka), kúpeľňa s vaňou, toaletou, kúpeľňový nábytok a práčka. V izbách sú vstavané skriňe. V byte boli menené plastové okná a komplet nové elektrické rozvody ( okrem deckej izbičky). Byt má 6 m lodžiu, kumbál na spoločnej chodbe.

Terasa je výborná a obľúbená lokalita , známa svojou kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti.

Neváhajte nás kontaktovať a príďte sa presvedčiť osobne.

Tešíme sa na vaše otázky a na stretnutie s vami!

Radi vám pomôžeme aj s financovaním vášho nového bývania.

Konečná cena zahŕňa všetky poplatky, servis a sprostredkovateľskú províziu.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      9364983
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      199 000 €
  • Jednotková cena:
      3 618 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Loggia: 1, plocha: 6 m2
  • Podlažie nehnuteľnosti: 4