Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 3-izbový byt o výmere 58 m² + balkon , nachádzajúci sa na 7. poschodí bytového domu v Bratislave – Dúbravke, ul Chrobákova

 

Byt prešiel rekonštrukciou a ponúka praktické dispozičné riešenie, moderný vzhľad a príjemnú atmosféru. Svetlé tóny, dostatok denného svetla a útulné prevedenie vytvárajú ideálne bývanie pre pár, mladú rodinu aj ako investíciu.

 

Dúbravka patrí medzi vyhľadávané lokality najmä vďaka množstvu zelene, kompletnej občianskej vybavenosti a výbornému spojeniu do centra mesta. V okolí nájdete školy, škôlky, obchody, športoviská aj zastávky MHD.

 

✔ 3-izbový byt
✔ 58 m²
✔ po rekonštrukcii
✔ 7. poschodie
✔ vyhľadávaná lokalita Bratislava – Dúbravka

 

Cena nehnuteľnosti je 259 900€ vrátane kompletného právneho a realitného servisu.

 

Ak máte záujem o obhliadku nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať na : 0952 611 698

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      9113601
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      259 900 €
  • Jednotková cena:
      4 481 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Balkón: 1
  • Pivnica: 1