Popis nehnuteľnosti

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj pozemok pre rodinný dom o výmere 507m2 v Senci na Kapria ulici v novo vybudovanej lokalite pri Čiernej vode. Rozmery pozemku: šírka pozemku 18 m, dĺžka 28m. Všetky siete - voda, kanalizácia a elektrina sa nachádzajú priamo na pozemku. Možnosť okamžitej výstavby nakoľko je vydané stavebné povolenie! Senec má kompletnú občiansku vybavenosť- školy, obchody, senecké jazerá..... Veľkou výhodou je blízky výjazd na diaľnicu D1 smer Bratislava -Žilina...... .K dispozícií bankami uznávaný súdny znalec v obore oceňovania nehnuteľnosti, bezplatné poradenstvo v oblasti financovania cez HÚ, zabezpečíme kompletný právny a administratívny servis spojený s prevodom nehnuteľností. V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte na 0918 602 817 alebo na lukacovicova@salea.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      8982944
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      145 000 €
  • Jednotková cena:
      286 € / m2

Naposledny pridané

  • Garáž (18 m2) sídl. Západ I. Spišská Nová Ves

    Duklianska, Spišská Nová Ves

    Celkovo28 900 €

  • Na Predaj - Veľký 4 izbový byt nám Ľ Štúra Moldava nad Bodvou

    Námestie Ľudovíta Štúra, Moldava nad Bodvou

    Celkovo144 900 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti