Popis nehnuteľnosti

Predám pozemok Levice, lokalita Krížny vrch s dobrou dostupnosťou do Levíc.

Rozmer celého pozemku je 1207m2 a je rozdelený na 3 časti. Predáva sa v celku alebo aj po častiach o rozmeroch 400m2.  

Cena za 400m2 je 32000€ . Inžinierske siete sú pri pozemku, výborný prístup hneď vedľa cesty. V okolí je zástavba rodinných domov.

V prípade záujmu kontaktujte: Bc Miroslav Miklóš, tel.: 0903 588 355, mail: miklos@realitybemi.sk

Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľností.
NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM  

 

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      8806797
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      32 000 €
  • Jednotková cena:
      80 € / m2

BeMi realitná kancelária dream

BeMi realitná kancelária dream - naša ponuka

Naposledny pridané

  • Kancelársky celok v reprezentatívnom historickom objekte v centre, 125 m2

    Hurbanovo námestie, Bratislava-Staré Mesto

    1 188 €Mesačne

  • Kancelársky celok v reprezentatívnom historickom objekte v centre, 193,8 m2

    Hurbanovo námestie, Bratislava-Staré Mesto

    1 841 €Mesačne

  • Svetlá 2-kancelária s kuchynkou v reprezentatívnom historickom objekte v centre, 70,80 m2

    Hurbanovo námestie, Bratislava-Staré Mesto

    673 €Mesačne

  • Odporúčané nehnuteľnosti