Popis nehnuteľnosti

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v lokalite Bratislava IV. -  Devínska Nová Ves v mestskej časti Podhorské, na ulici Pavla Horova. Byt sa nachádza na ideálnom 5/8p. panelového domu s krásnym výhľadom. Podlahová plocha bytu je 70m2 + loggia  3,54 m2. Byt má vynikajúcu dispozíciu s centrálnou chodbou so vstupom do troch samostatných izieb a kuchyne a orientáciou Východ/Západ. 
 
DISPOZÍCIA BYTU:
• vstupná chodba 
• obývačka
• 2 detské izby
• kúpeľňa s vaňou a práčkou
• WC 
• kuchyňa s prechodom do obýačky a výstupom na loggiu
• loggia
• pivničná kobka

TECHNICKÉ PARAMETRE:
• čiastočná rekonštrukcia: murované jadro, plastové okna, plávajúca podlaha v jednej izbe, drevené parkety v dvoch izbách, dlažba v vstupnej chodbe
• čiastočne zariadený
• bytový dom skolaudovaný v roku 1989
• bezbarierový prístup do bytového domu aj do bytu
• vymenené nerezové stupačky

VÝBORNÁ LOKALITA:
• zastávka MHD – do centra mesta do  25 minút 
• bezproblémové parkovanie
• v blízkosti kompletná občianska vybavenosť: školy, škôlky, detské ihriská, zdravotné stredisko, lekáreň, potraviny - KRAJ, TESCO, LIDL, DM DROGERIE, reštaurácie, NC Glavica - obchody, služby, pneuservis, NC BORY MALL a nemocnica do 10 minút
• cyklistické chodníky, športoviská
• na skok do prírody: Sandberg, Srdce, Devín, Devínske jazero, Schloss Hoff, Most Slobody

VÝHODY:
• VÝBORNÉ DISPOZIČNÉ RIEŠENIE, možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv
• BEZBARIÉROVÝ PRÍSTUP
• VHODNÝ PRE VLASTNÉ BÝVANIE ALEBO AKO INVESTÍCIA NA PRENÁJOM
• BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVANIE PRED BYTOVÝM DOMOM
• KOMPLETNÁ OBČIANSKA VYBAVENOSŤ V BLÍZKOM OKOLÍ

Mesačné náklady celkom cca 240€/2 os.
Cena nehnuteľnosti: 227.000€ vrátane služieb a provízie RK.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      8511231
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      227 000 €
  • Jednotková cena:
      3 243 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Umiestnenie: Vyššie podlažie
  • Loggia: 1, plocha: 4 m2
  • Pivnica: 1
  • Zariadenie: Čiastočne zariadený
  • Podlažie nehnuteľnosti: 6
  • Skolaudované: Áno, v roku: 1989
  • Po rekonštrukcii: Áno, v roku: 2015
  • Konštrukcia: Panel
  • Energetický certifikát: Bez certifikátu

... RADO Reality

RentHub | Pekný a priestranný 3-izbový byt | 70m² |

Mečíková, Bratislava-Devínska Nová Ves

  • 70 m2