Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou bez zasklenia a pivnicou v Devínskej Novej Vsi v Bratislave.

Byt sa nachádza na 3. poschodí. Bytový dom disponuje výťahom. 

Podlahová plocha: 72 m2 vrátane loggie a pivnice 

Byt prešiel pred niekoľkými rokmi kompletnou rekonštrukciou vrátane výmeny elektrických rozvodov a stúpačiek.

Byt pozostáva :
zo vstupnej chodby, kuchyne s priamym vstupom na loggiu, samostatnej obývačky, dvoch izieb, kúpeľne so sprchovacím kútom a umývadlom, samostatného WC.

Cena nehnuteľnosti je: 208.000 €

V prípade záujmu o obhliadku, ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0903 451 351 Ing. Marcela Polonyová 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      0151920
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      208 000 €
  • Jednotková cena:
      2 889 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Umiestnenie: Vyššie podlažie
  • Loggia: 1
  • Pivnica: 1
  • Podlažie nehnuteľnosti: 3