Popis nehnuteľnosti

Ponúkame do prenájmu úplne prerobený slnečný dvojizbový byt na Železničnej ulici.

Úžitková plocha bytu je 50 m2. Nachádza sa na prvom poschodí trojposchodového tehlového bytového domu. Byt je úplne rekonštruovaný, priestranný, slnečný. Byt sa prenajíma kompletne zariadený.

Dispozičné riešenie bytu: Predsieň, samostatná toaleta, kuchyňa, kúpeľňa,obývačka a spálňa. Byt má samostatný ohrievač vody, kuchyňa je vybavená modernými spotrebičmi, na oknách sú namontované vnútorné žalúzie. Kúpeľňa je priestranná, izby sú slnečné. Schodištie čisté, susedia ústretoví a milí. Za domom sa nachádza udržiavaný pekný park, ideálny na oddych a relax. Neďaleko od obytného domu sa nachádza mestské trhovisko, potraviny, lekáreň, škola, škôlka, kvetinárstvo, cukráreň, nemocnica, divadlo, autobusová a železničná zastávka. 

Na sťahovanie od 1. Júna

Cena nájmu: 400+280 EUR réžia , + 2X  kaucia

Cena zahŕňa kompletný právny servis. 

Kedykoľvek Vám umožním obhliadku bytu. Volajte na tel. č. 0905 338 232( aj cez víkendy )

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      7176828
  • Tranaskcia :
      Prenájom
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      2-izbový byt
  • Celková cena :
      680 € / mesiac
  • Jednotková cena:
      14 € / m2 / mesiac

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Umiestnenie: Vyššie podlažie
  • Pivnica: 1
  • Zariadenie: Zariadený
  • Nadzemných podlaží: 3