Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne iba u nás Vám Reality komplex s.r.o.,ponúka na predaj rekonštruovanú garzónku na ulici R. Seressa v Meste Komárno !

Úžitková plocha bytu je 20 m2. Nachádza sa na treťom poschodí  sedemposchodového bytového domu, ktorý  sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite, kde momentálne prebieha výstavba nového nákupného strediska, čo z tejto nehnuteľnosti robí výbornú investičnú príležitosť aj ideálne bývanie pre jednotlivca či mladý pár.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2020, v rámci ktorej boli vymenené plastové okná, nové bezpečnostné vchodové dvere, kompletne rekonštruovaná kúpeľňa a osadená nová kuchynská linka.

Nehnuteľnosť pôsobí veľmi príjemne, ponúka praktické dispozičné riešenie a nízke mesačné náklady. Výborná lokalita zabezpečuje kompletnú občianskú vybavenosť v blízkom okolí a zároveň rastúci potenciál hodnoty nehnuteľnosti do budúcnosti.

Akhľadáte štartovací byt, investíciu na prenájom alebo menšie bývanie vo výbornej lokalite, táto garzónku je ideálnou voľbou.

Cena: 64 900,-Eur

V cene je zahrnutý kompletný právny a katastrálny servis. V prípade záujmu ponúkame bezplatné finančné poradenstvo.

Kedykoľvek Vám umožním obhliadku bytu. Volajte na tel.č. 0905 338 232

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      2666751
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      Garzónka
  • Celková cena :
      64 900 €
  • Jednotková cena:
      3 245 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Umiestnenie: Vyššie podlažie
  • Zariadenie: Čiastočne zariadený
  • Podlažie nehnuteľnosti: 3

Kolárovo, Kolárovo

    Celkovo249 000 €

  • Stavebný pozemok v pôvodnej časti obce Veľký Biel

    Senecká, Veľký Biel

    Celkovo99 000 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti