Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v malebnej obci Turčiansky Michal. Tento dom je ideálny pre tých, ktorí hľadajú nehnuteľnosť s možnosťou vlastnej rekonštrukcie a prispôsobenia podľa svojich predstáv.

Kľúčové vlastnosti:

Pozemok: 604 m²
Stav: Pôvodný stav, postavený z kameňa
Izby: 3 priestranné izby
Kuchyňa: Samostatná kuchyňa
Kúpeľňa: Kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom
WC: Samostatné WC
Kúrenie: Na tuhé palivo
Inžinierske siete: Elektrika, obecný vodovod
Odpad: Žumpa
Strecha: Pozinkovaný plech
Ďalšie výhody:

Na pozemku sa nachádza aj samostatná garáž a pivnica, ktorá poskytuje dostatok úložného priestoru.
Záhrada je udržiavaná na rovinatom pozemku, ideálna pre pestovanie alebo relax.
Lokalita:

Obec Turčiansky Michal je známa svojím pokojom a krásnou prírodou, pričom ponúka dobrú dostupnosť do okolitých miest. V okolí sa nachádzajú turistické a cyklistické trasy, ako aj občianska vybavenosť vrátane obchodov, školy a zdravotníckych zariadení.

Tento dom ponúka skvelú príležitosť na bývanie alebo chalupárčenie v tichej lokalite s možnosťou úprav podľa vlastných predstáv. Nezmeškajte túto jedinečnú ponuku a kontaktujte nás pre viac informácií alebo prehliadku nehnuteľnosti. Možnosť hypotekárneho úveru. Viac informácii u maklérky: Emília Gajdošová 0908555810

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      6819657
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      115 000 €
  • Jednotková cena:
      190 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Pôvodny stav
  • Terén pozemku: Rovinatý
  • Pivnica: 1
  • Nadzemných podlaží: 1
  • Dátum výstavby: Áno, v roku: 2025
  • Konštrukcia: Tehla
  • Garáž: 1
  • Kúrenie: Áno
  • Odpadové vody: Bez likvidácie
  • Energetický certifikát: Bez certifikátu

• RODINNÝ DOM MAŇA

    Železničná 10, Maňa

    Celkovo65 000 €

  • PRIESTOR NA PRENÁJOM V CENTRE MESTA ŠURANY

    M. R. Štefánika 11, Šurany

    749 €Mesačne