Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária [b]Grahams[/b] Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj vonkajšie parkovacie miesto č. 44 nachádzajúce sa v modernom a uzavretom rezidenčnom areáli [b]Na piesku[/b], v mestskej časti [b]Bratislava – Ružinov[/b].

Parkovacie miesto s výmerou 12 m² sa nachádza v uzavretom rezidenčnom areáli, ktorý je zabezpečený elektrickou bránou na diaľkové ovládanie a kamerovým systémom 24/7. Vstup je umožnený len majiteľom a rezidentom. Parkovacie miesto je vybavené uzamykateľným parkovacím stĺpikom, ktorý zabezpečuje ochranu pred neoprávneným parkovaním.

[b]Lokalita[/b]: Vzhľadom na vysoký dopyt po parkovaní v tejto oblasti predstavuje parkovacie miesto atraktívnu investičnú príležitosť s možnosťou prenájmu približne za 70 – 90 EUR/mes. Ďalšou výhodou je, že v tejto oblasti bude zavedená parkovacia politika PAAS ešte v priebehu roku 2026, čo výrazne zvýši dopyt po súkromných parkovacích miestach.

[b]Právny stav[/b]: Parkovacie miesto je v osobnom vlastníctve a je možný okamžitý prevod na nového majiteľa.
[b]Dostupnosť[/b]: Voľné ihneď.

[b]Cena parkovacieho státia[/b]: 23.900,- EUR vrátane provízie a kompletného právneho servisu. Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poskytneme viac informácií.

[i]Zodpovedný maklér: Mgr. Lenka Bušková, mobil: 0901 900 025, mail: buskova@grahams.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      5851480
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Ostatné objekty
  • Druh nehnuteľnosti :
      Garáž
  • Celková cena :
      23 900 €
  • Jednotková cena:
      1 992 € / m2

Naposledny pridané

  • Predám 4-izbovy byt v rači

    Rustaveliho, Bratislava-Rača

    Celkovo240 000 €

  • Garsónka s balkónom na predaj – Nitra, Chrenová

    Výstavná, Nitra

    Celkovo115 000 €