Popis nehnuteľnosti

SaleA váš partner v realitách vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Mitice o výmere 1090m2 a o rozmeroch viď priloženú mapku. Ponúkaný pozemok sa nachádza v novej vybudovanej štvrti s novou prístupovou asfaltovou cestou. Pozemok sa dá rozdeliť aj na polovicu, kto by chcel menší pozemok.

IS: elektrika, obecná voda, optika. CENA: 105eur/1m2 - dohoda.

V prípade vážneho záujmu ma kontaktujte na telefónnom čísle: 0905 646 790, alebo mailom: halama@salea.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      5330685
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      114 450 €
  • Jednotková cena:
      105 € / m2

Naposledny pridané

  • Veľkorysý 3 izbový byt pre zamestnancov

    Člnková, Košice-Džungľa

    1 200 €Mesačne

  • PREDAJ, 2-izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Levice

    M. R. Štefánika, Levice

    Celkovo92 000 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti