Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok v obľúbenej rekreačnej oblasti Drienica, ktorý svojou polohou, terénom a vybavením poskytuje široké možnosti využitia – od rekreačnej chaty až po celoročné bývanie či mobilný dom. Drienica je známa a vyhľadávaná rekreačná oblasť v okrese Sabinov, situovaná na úpätí Čergovského pohoria. Ponúka čisté prostredie, krásnu prírodu, pokoj a celoročné možnosti oddychu. V zime lyžovanie a bežkovanie, v lete turistika, cyklotrasy, wellness a množstvo aktivít.
Výborná dostupnosť – Sabinov pár minút, Prešov približne 20 minút.               

Parametre pozemku

• Výmera: 1 454m²
• Charakter: stavebný pozemok
• Cena: 80€/m² + dohoda
• Prístup: priamy vstup z obecnej cesty
• Terén: kombinácia roviny – mierny kopec – opäť rovina
• Orientácia: slnečný pozemok počas celého dňa
• Inžinierske siete: všetky IS priamo na pozemku
• Vstup: osadená vstupná brána
• Zastavanosť: letná kuchyňa, ktorú je možné zakomponovať do budúcej stavby
• Využitie: chata, mobilný dom, rekreačná stavba, celoročné bývanie
• Potenciál: vysoké využitie v rekreačnej oblasti – skvelá investícia

🏞️ Terén a možnosti využitia

Pozemok ponúka zaujímavú kombináciu roviny, mierneho svahu a opäť roviny, čo umožňuje kreatívne riešenia pri výstavbe.

Možnosti využitia:

• rekreačná chata
• moderná drevostavba
• mobilný dom
• celoročná stavba
• wellness zóna, terasa, suterén, hosťovský domček

Existujúca letná kuchyňa môže slúžiť ako zázemie počas výstavby alebo byť súčasťou budúcej stavby.                                

Prečo je tento pozemok výnimočný

• kompletné siete = okamžitá pripravenosť na výstavbu
• veľká výmera 1 450 m² = súkromie a flexibilita
• terén umožňuje nadštandardné riešenia
• letná kuchyňa ako bonus
• lukratívna rekreačná lokalita s celoročným dopytom
• ideálne pre rodiny, rekreáciu aj investíciu

Rada sa s vami stretnem na osobnej obhliadke, kde vám všetko predstavím.
Viac mojich ponúk a najmä videoprehliadky nehnuteľností nájdete na mojom Instagrame: viktoria.swat_vnreality.
Ak zvažujete predaj svojej nehnuteľnosti, neváhajte ma kontaktovať – rada vám pomôžem s celým procesom.
      

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      5250898
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      116 320 €
  • Jednotková cena:
      80 € / m2

Nová Ves nad Váhom

    Celkovo154 500 €

  • Veľký stavebný pozemok

    Trenčianska Teplá, Trenčianska Teplá

    Celkovo192 790 €

  • Atraktívny stavebný pozemok pri hlavnej ceste v Piešťanoch

    Bratislavská, Piešťany

    Celkovo70 000 €