Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom útulný, 4 izbový rodinný dom so záhradou, vo vyhľadávanej lokalite Banka, 500 m od SPA Piešťany.
Dom má 2 podlažia, obytná plocha činí cca 120 m2, dispozične pozostáva zo 4 obytných miestností ( obývacia izba s jedálenskou časťou, 3 x spálňa) a príslušenstva: vstupná hala, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, oddelené WC.
Nájomníci môžu počas pobytu využívať slnečnú terasu a upravenú priľahlú záhradu za domom o výmere cca 400 m2.
Dom je svetlý, okná orientované na východnú stranu, záhrada južnej orientácie, mimo hlavnej cesty, v príjemnom prírodnom prostredí pod horou.
Dom je kompletne zariadený, disponuje pevnými lôžkami pre pobyt 4 ľudí. Majiteľ preferuje serióznu klientelu na dlhodobý nájom (minimálna doba nájmu 12 mesiacov), nefajčiarov, bez domácich miláčikov.
Voľný od 01.06.2026
Nájomné: 880 €/mesiac + 180,- EUR energie, kaucia 2.000,-EUR.
Platba pri podpise nájomnej zmluvy: nájomné na mesiac vopred 1.060,- EUR + kaucia 2.000,- EUR=3.060,- EUR

Názor makléra: Príjemný, udržiavaný rodinný dom so záhradou, v tichej štvrti, blízko Kúpeľného ostrova, kompletne zariadený a vybavený, vhodný na dlhodobý prenájom pre solventnú klientelu.

Exkluzívna ponuka iba v R1reality. Obhliadky domu možné ihneď. Kontaktujte nás už dnes a zabezpečte si poradie na prvé kolo obhliadok.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      4646232
  • Tranaskcia :
      Prenájom
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      880 € / mesiac
  • Jednotková cena:
      7 € / m2 / mesiac

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Terasa: 1
  • Zariadenie: Zariadený
  • Nadzemných podlaží: 1

• Štát : Slovensko

R1reality s.r.o.

Naposledny pridané

  • Na predaj pozemok priamo v meste Humenné!

    Majakovského, Humenné

    Celkovo35 000 €