Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária  Urban & Partner vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný samostatne stojaci rodinný dom v príjemnej obci Zohor.

Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu kombináciu pokojného bývania, veľkorysého priestoru a výbornej dostupnosti do Bratislavy. Dom je situovaný na rovinatom pozemku s výmerou 758 m² a ponúka široké možnosti využitia – či už pre väčšiu rodinu, dvojgeneračné bývanie alebo spojenie bývania s podnikaním.

Hlavné benefity nehnuteľnosti:

priestranný 5-izbový rodinný dom
úžitková plocha až 230,86 m²
podpivničenie s garážou a technickým zázemím
možnosť dvojgeneračného bývania
rovinatý a slnečný pozemok
vrtaná studňa na polievanie záhrady
výborná dostupnosť do Bratislavy (cca 20 minút po D2)
kompletné inžinierske siete
pokojná lokalita s množstvom zelene a športového vyžitia

kúpeľňa
3 samostatné izby
balkón

Technické informácie:
Dom má zrekonštruovanú rovnú strechu a zo severnej strany boli vymenené plastové okná. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom alebo novým kotlom na tuhé palivo. Nehnuteľnosť je napojená na obecnú vodu, elektrinu, plyn aj kanalizáciu.

Pivničné priestory majú vybetónovanú podlahu s protišmykovým náterom a upravené biele omietky, čo poskytuje čisté a praktické zázemie pre skladovanie či hobby priestor.

Lokalita, ktorá vás osloví:
Obec Zohor ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – potraviny, poštu, zdravotné stredisko, reštaurácie, športový areál či tenisové kurty s celoročnou prevádzkou.

Milovníci prírody ocenia blízkosť lesov, cyklotrás a možností na turistiku, rybolov, hubárčenie či oddych v prírode. Výhodou je aj blízkosť rakúskych hraníc (cca 15 km).

Základné údaje:

pozemok: 758 m²
zastavaná plocha: 101 m²
úžitková plocha: 230,86 m²
obytná plocha 2 podlaží: 158,1 m²
počet izieb: 5
kúpeľňa: 1
samostatné WC: 1
garáž
komora
pivnica

Cena: 358.000 EUR

Viac fotografií nehnuteľnosti na vyžiadanie.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku tejto nehnuteľnosti s veľkým potenciálom ešte dnes.

Kontakt:
Mgr. Zuzana Moravčíková
📞 +421903 283 222
✉️ moravcikova@urbanpartner.sk

 

 

 

 

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      3925597
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      358 000 €
  • Jednotková cena:
      1 551 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Terén pozemku: Rovinatý
  • Balkón: 1
  • Pivnica: 1, plocha: 72 m2
  • Zariadenie: Čiastočne zariadený
  • Nadzemných podlaží: 2
  • Podzemných podlaží: 1
  • Skolaudované: Áno, v roku: 1973
  • Konštrukcia: Zmiešaná
  • Garáž: 1

Urban & Partner spol. s r.o.

Urban & Partner spol. s r.o. - naša ponuka

Závodná, Bratislava-Podunajské Biskupice

  • 1 775 m2
... Urban & Partner spol. s r.o.

PRENÁJOM 3 izbový byt Nám.arm.gener. Ludvíka Svobodu

Nábrežie arm.gen.Ludvíka Svobodu, Bratislava-Staré Mesto

  • 60 m2