Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom útulný a praktický 3 izbový byt v komplexe Stein na Blumentálskej ulici.
Je ideálnou voľbou, ak hľadáte tiché a kvalitné bývanie v centre mesta.
Parkovacie miesto v podzemnej garáži, aj priestranná pivničná kobka.
Klimatizácia v každej izbe.
Byt je plne zariadený, výmera 77 m2, balkón do vnútrobloku.
Tretiu izbu majiteľ dozariadi podľa dohody, či už ako pracovňu, šatník, detskú izbu, či ďalšiu spálňu.
Optika od Telekomu.
Vonkajšie žalúzie aj blackout záclony.
Lokalita: blízko do centra, na Nivy alebo na koncert na štadión, či už električkou, peši alebo bikom.
Zástavky MHD sú 2-3 min. chôdze. Bicykliareň na prízemí je na čip.
Na prízemí domu sa nachádza kaviareň, pekáreň, kaderníctvo, barber, lekáreň, optika, packeta...množstvo reštaurácií v okolí.
Nefajčiar. Bez domácich miláčikov.
Voľný ihneď k nasťahovaniu.
-----------------------------------
Cena: 1 400 eur / mesiac (1 250 eur byt s parkovacím miestom + 150 eur energie)
Plocha bytu 77m², + balkón 5m², + pivnica 7m².

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      3444277
  • Tranaskcia :
      Prenájom
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      1 250 € / mesiac
  • Jednotková cena:
      16 € / m2 / mesiac

Naposledny pridané

  • Predaj rodinný dom, Hronské Kosihy -LEVICE 110-12-MIJK

    Hronské Kosihy

    Celkovo169 900 €

  • JKV REAL ponúka predaj 2-izbový byt v Stupave

    Jána Ondruša, Stupava

    Celkovo183 000 €