Popis nehnuteľnosti

SUCHÁNEK & PARTNERS Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Veľká Okružná na sídlisku Luhy v Partizánskom.

BYT:
Nachádza sa na 8. podlaží z 11, celková výmera je 82 m².
Byt je po čiastočnej rekonštrukcii a predáva sa bez zariadenia, čo umožňuje novému majiteľovi zariadiť si interiér podľa vlastného vkusu. Výhodou sú priestranné miestnosti, špajza, balkón s výstupom z kuchyne a pivnica. K dispozícii je aj spoločný priestor pre bicykle. Bytový dom je zateplený a má dva vymenené výťahy.

DISPOZÍCIA:
Vstupná chodba, špajza, priestranná obývacia izba, kuchyňa s výstupom na balkón, samostatná izba.
Druhá časť bytu tvorí chodba, kúpeľňa spojená s WC so sprchovým kútom a ďalšia izba.

PARKOVANIE:
V okolí bytového domu je verejné parkovanie.

LOKALITA:
Sídlisko Luhy je vyhľadávaná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou – obchody, škola, škôlka, zdravotné služby, MHD a športoviská v pešej dostupnosti.

CENA: 103.500eur 

MAKLÉR: Marko Suchánek
suchanek@suchanekpartners.sk
+421 944 384 628

Realitná kancelária SUCHÁNEK & PARTNERS je členom REALITNEJ ÚNIE SR.

Pozrite si video

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      0849668
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      103 500 €
  • Jednotková cena:
      1 262 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Umiestnenie: Vyššie podlažie
  • Balkón: 1, plocha: 3 m2
  • Pivnica: 1, plocha: 3 m2
  • Zariadenie: Nezariadený
  • Podlažie nehnuteľnosti: 8
  • Po rekonštrukcii: Áno, v roku: 2013

Naposledny pridané

  • Hľadáme pre klienta byt v meste Trebišov

    Trebišov, Trebišov

    Celkovo110 000 €

  • Hľadáme byt v meste Sobrance F016-LEK

    Sobrance, Sobrance

    Celkovo40 000 €

  • Hľadám pre klienta 2i byt v Trebišove

    Trebišov, Trebišov

    Celkovo70 000 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti