Popis nehnuteľnosti

Žiť v centre Bratislavy a mať absolútny pokoj? Tento byt vám ukáže, že je to možné.

Predstavte si, že ráno vyjdete z domu a ste okamžite v centre diania…

no večer sa vrátite do ticha, kde vás neruší mesto, ale naopak – dobíja.

 

Presne takýto život ponúka 3-izbový byt v Rezidencia Jedlíková – komornom projekte v absolútnom centre Bratislavy.

 

Lokalita, ktorá sa nekupuje každý deň

Byt sa nachádza na Jedlíkovej ulici – len pár krokov od Námestie SNP, Obchodnej ulice a pešej zóny.

Všetko máte na dosah pešo

Bez potreby auta

A zároveň bez hluku a chaosu

 

Parametre, ktoré dávajú zmysel

•             3-izbový byt | 2. poschodie (3NP) (s výťahom)

•             Výmera bytu: 96 m² ( spolu 109 m2)

•             Balkón: 6,77 m² + 2,47 m²

•             Pivnica: 3,41 m²

 

Prečo si tento byt zamilujete

Nadčasová funkcionalistická architektúra s príbehom

Kompletná rekonštrukcia s rekolaudáciou (2012)

Kvalitná stavba s nadštandardným zateplením

Komorný projekt – súkromie a pokoj

Dispozícia, ktorá spája priestor a svetlo

 

Pocit z bývania

Obývačka prepojená s kuchyňou vytvára vzdušný priestor, kde budete chcieť tráviť čas – či už s rodinou, alebo pri pohári vína.

Večer si vychutnáte ticho balkóna orientovaného do pokojnej časti.

Parkovanie bez stresu (luxus v centre)

V rezidencii sa nachádza parkovacia garáž (len 6 miest).

Možnosť dokúpiť parkovacie státie: 45.000 €

 

Cena

540.600 €

 

Pre koho je tento byt ideálny?

•             Pre manažéra alebo podnikateľa, ktorý nechce strácať čas presunmi

•             Pre pár, alebo rodinu, ktorý chcú kombináciu centra a pokoja

•             Pre investora, ktorý rozumie hodnote lokality

 

Takéto byty sa na trhu objavujú zriedka.

Ak hľadáte kombináciu lokality, pokoja a kvality, práve ste ju našli.

V prípade akýchkoľvek informácií alebo obhliadky ma kontaktujte na tel. čísle: +421 915 788 787 alebo mailom na info@jurajrac.sk .

 

Pozrite si video

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      5541015
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      540 600 €
  • Jednotková cena:
      4 960 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Firemné
  • Stav: Novostavba
  • Umiestnenie: Vyššie podlažie
  • Balkón: 2, plocha: 9 m2
  • Pivnica: 1, plocha: 3 m2
  • Zariadenie: Čiastočne zariadený
  • Nadzemných podlaží: 6
  • Podlažie nehnuteľnosti: 3
  • Dátum výstavby: Áno, v roku: 2012
  • Skolaudované: Áno, v roku: 2012
  • Po rekonštrukcii: Áno, v roku: 2012
  • Konštrukcia: Tehla
  • Garáž: 1
  • Telekomunikácie: Áno
    • Optický internet
    • Metalický internet
  • Energetická náročnosť: Nízkoenergetický

Jedlíkova, Bratislava-Staré Mesto

  • 109 m2
#
  • Predaj
... Rebecca Real Estate

DOWNTOWN Luxusne zariadený 2 izbový byt

Chalupkova, Bratislava-Staré Mesto

  • 55 m2
#
  • Prenájom
Člen NARKS
... 1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.
#
  • Predaj
Člen NARKS
... 1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.