Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na Azovskej ulici v Košiciach. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a je vhodný na okamžité bývanie alebo ako investícia na prenájom. Nachádza sa na 2. poschodí zatepleného bytového domu. Výmera je 72m2.

Byt disponuje praktickou dispozíciou, svetlými izbami a príjemnou atmosférou. Súčasťou rekonštrukcie sú plastové okná, upravené podlahy a murovanie jadro. K bytu patrí aj pivnica a loggia s výhľadom na jazero a zeleň. Súčasťou bytu je aj špajza, ktorá sa nachádza priamo v byte.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – v blízkosti sa nachádzajú školy, škôlky, obchody, zastávky MHD aj možnosti na oddych. Výborná dostupnosť do centra mesta je samozrejmosťou.

Výhody bytu:

čiastočná rekonštrukcia
vyhľadávaná lokalita
loggia a pivnica
výborná občianska vybavenosť
vhodný na bývanie aj investíciu

V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií ma neváhajte kontaktovať na 0918703567

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      3319824
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      200 000 €
  • Jednotková cena:
      2 778 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Loggia: 1
  • Pivnica: 1

Naposledny pridané

  • PREDÁM 4- IZBOVÚ NOVOSTAVBU S GARÁŽOU NOVÉ ZÁMKY

    Nové Zámky, Nové Zámky

    Celkovo369 000 €

  • ZNÍŽENÁ CENA!!! Predám 3-izbový rodinný dom Šurany

    Šurany, Šurany

    Celkovo199 900 €

  • Predám prerobený 1-izbový byt len 8 km od NZ

    Nové Zámky, Nové Zámky

    Celkovo80 000 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti