Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj útulný byt, nachádzajúci sa na najzelenšom sídlisku mesta Košice – Nad Jazerom, na Polárnej ulici. Ponúkaná nehnuteľnosť je ideálnou voľbou ako štartovacie bývanie pre mladého človeka/pár, alebo ako vhodné bývanie v tichom, pokojnom prostredí. Úžitková plocha nehnuteľnosti je 42 m2, byt nemá loggiu. Byt sa nachádza na siedmom (najvyššom) poschodí pod izolovanou strechou v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome.

Byt je orientovaný na juhozápad, s príjemným výhľadom na zeleň. Nehnuteľnosť bola čiastočne rekonštruovaná – vymenené plastové okná, v celom byte boli urobené nové stierky a nové rozvody elektrickej energie, nové radiátory, plávajúca podlaha a vymenená kuchynská linka. Jadro je umakartové, obložené sadrokartónom.

Byt má samostatnú spálňu, obývaciu izbu spojenú s kuchynským kútom, spoločnú kúpeľňu s toaletou a vstupnú chodbu. K bytu patrí kumbál nachádzajúci sa na chodbe pred bytom a pivnica v suteréne bytového domu.

Byt je v osobnom vlastníctve. 

Poloha nehnuteľnosti ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, pestré možnosti pre voľnočasové aktivity a dobré dopravné možnosti.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      9183608
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      2-izbový byt
  • Celková cena :
      165 000 €
  • Jednotková cena:
      3 929 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Umiestnenie: Najvyššie podlažie
  • Pivnica: 1, plocha: 1 m2
  • Nadzemných podlaží: 7
  • Podlažie nehnuteľnosti: 7
  • Po rekonštrukcii: Áno, v roku: 2022