Popis nehnuteľnosti

 

Realitná kancelária Bývajte s Nami exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Kaluža, v atraktívnej lokalite Zemplínska Šírava.

Tento stavebný pozemok predstavuje vynikajúcu investičnú príležitosť pre záujemcov o rekreačné bývanie alebo relaxačný priestor v prírode. Lokalita je vyhľadávaná najmä pre svoju blízkosť k vodnej nádrži Zemplínska Šírava, ktorá je obľúbeným miestom letnej rekreácie a športových aktivít. Okolie ponúka čistý vzduch, množstvo zelene a pokojné prostredie, ideálne na oddych mimo rušného mestského života.

Podrobné údaje o pozemku:

Katastrálne územie: Kaluža, Zemplínska Šírava
Druh pozemku: záhrada, vhodná na výstavbu rekreačnej chaty s možnosťou celoročného využitia
Výmera celej parcely je 1 949 m², parcela evidovaná ako novovytvorená parcela reg. "C"
možnosť kúpy iba polovice v prednej časti vo výmere 711 m2
Rozmery: dĺžka približne 90 metrov, šírka variabilná medzi 21 až 26 metrami
Terén: mierne svahovitý, čo poskytuje pekný výhľad a možnosť architektonicky zaujímavej stavby
Poloha: pozemok sa nachádza priamo pod lesom v tichej chatovej oblasti, v zastavanom území obce
Prístup: pohodlný prístup po asfaltovej ceste s verejným osvetlením
Inžinierske siete: obecná voda a elektrina sú dostupné priamo pri pozemku, čo výrazne uľahčuje prípravu na stavbu

Lokalita a okolie:
Obec Kaluža a jej bezprostredné okolie ponúkajú kompletnú občiansku vybavenosť. V obci nájdete základné služby, obchody a rôzne zariadenia pre bežný život. V blízkom okolí sú známe turistické atrakcie a rekreačné zariadenia ako Thermalpark Šírava, Salaš s tradičnou gastronomiou či hrad Vinné, ktoré sú zároveň miestom na kultúrne a spoločenské vyžitie.

Zemplínska Šírava je vyhľadávaná rekreačná oblasť, ktorá v sebe spája možnosti vodných športov, cykloturistiky, pešej turistiky a relaxácie v prírode. Pre milovníkov aktívneho oddychu i tých, ktorí hľadajú pokojné miesto na rodinnú dovolenku alebo víkendové pobyty, je táto lokalita ideálnou voľbou.

Cena a služby:
Cena ponúkaného pozemku je 120 € / m2. V tejto cene je zahrnutý kompletný realitný servis vrátane hypotekárneho a právneho poradenstva, čím Vám zabezpečíme hladký a bezpečný priebeh kúpy bez starostí.

Kontakt a obhliadky:
Pre viac informácií alebo dohodnutie osobnej obhliadky nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: 0944 161 731. Naši skúsení realitní makléri Vám radi zodpovedia všetky otázky a pomôžu s procesom kúpy.

Realitná kancelária Bývajte s Nami – Váš spoľahlivý partner pri výbere ideálneho pozemku.

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      2513430
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Iný stavebný pozemok
  • Celková cena :
      85 320 €
  • Jednotková cena:
      120 € / m2