Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok na výstavbu rodinného domu v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite Bratislavy s kompletnou infraštruktúrou a vynikajúcim investičným potenciálom.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
- Bratislava - Ružinov, Domové Role
- výmera pozemku: 469 m² (46 x 10 m)
- stavebné využitie: Viacpodlažný rodinný dom
- index podlažných plôch (IPP): 0,6
- realizované pripojenia: elektrická prípojka na pozemku, vlastná studňa, naplánovaná miestna optická sieť

Prečo by ste mali pustiť do výstavby na tomto pozemku?
- strategická poloha s vynikajúcou dostupnosťou do centra Bratislavy a na hlavné dopravné ťahy Vám ušetrí čas
- rastúca hodnota nehnuteľností v tejto dynamicky sa rozvíjajúcej časti mesta zaručuje výborný investičný potenciál do budúcnosti
- pokojné prírodné prostredie vďaka blízkosti zelených plôch a Malého Dunaja ponúka perfektný relax po náročnom dni

V prípade záujmu Vám zabezpečíme kompletnú starostlivosť vrátane právne ho servisu, hypotekárneho poradenstva a spolupráce s overenými architektmi.

Sme k Vašej dispozícii pre zodpovedanie všetkých otázok o pozemku, zaslanie kompletnej dokumentácie a dohodnutie obhliadky v termíne, ktorý Vám vyhovuje.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      2437649
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      138 500 €
  • Jednotková cena:
      295 € / m2

Naposledny pridané

  • Hľadáme 1-izbový byt v Senci

    Senec, Senec

    Celkovo115 000 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti