Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj exkluzívny pozemok pri Bratislave. Pozemok je vhodný na podnikanie, v blízkosti dialnice s prístupom na ďialničný privádzač. Vhodný na skladové priestory, showroom, logistiku, obchodné priestory. Veľkosť pozemku je 15.000 m2. Cena za m2 je 192 EUR. Pozemok je rovinatý. Projekt k pozemku k dispozícii pri vážnom záujme. FOTO ILUSTRAČNÉ

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      2424793
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Priemyselná zóna
  • Celková cena :
      2 880 000 €
  • Jednotková cena:
      192 € / m2

Naposledny pridané

  • Lukratívny pozemok na podnikatelské využitie.

    neuvedene, Dunajská Streda

    Celkovo239 100 €

  • Výrobné a skladové priestory na prenájom.

    Hlavná, Dunajská Streda

    4 800 €Mesačne

  • Kancelárie v centre mesta.

    Hlavná, Dunajská Streda

    200 €Mesačne