Popis nehnuteľnosti

Pozemok je situovaný priamo v starom meste v lukratívnom prostredí plnom zelene na Prvosienkovej ulici. 

UPI: rodinne domy

Výmera pozemku je 1265 m2

kanalizácia, plyn, elektrika, voda a prístupová komunikácia

nádherný výhľad

pozemok je slnečný , okolie plné zelene

neďaleko Horského parku a Bôriku

teren- mierne svahovity

cena: 790,-EUR/m2

Kontakt: Ivor Slavčev, tel  0903 224 211

 

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      2270119
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      999 350 €
  • Jednotková cena:
      790 € / m2

• Štát : Slovensko

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. - naša ponuka

#
  • Predaj
Člen NARKS
... 1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.
#
  • Predaj
Člen NARKS
... 1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.
#
  • Predaj
Člen NARKS
... 1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.
#
  • Predaj
Člen NARKS
... 1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.

Naposledny pridané

  • PREDÁM 4- IZBOVÚ NOVOSTAVBU S GARÁŽOU NOVÉ ZÁMKY

    Nové Zámky, Nové Zámky

    Celkovo369 000 €

  • ZNÍŽENÁ CENA!!! Predám 3-izbový rodinný dom Šurany

    Šurany, Šurany

    Celkovo199 900 €

  • Predám prerobený 1-izbový byt len 8 km od NZ

    Nové Zámky, Nové Zámky

    Celkovo80 000 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti