Popis nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti:
Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v jednej z najprestížnejších lokalít Bratislavy – Kráľovské údolie, časť Staré Mesto.

Pozemok má výmeru 841 m², je kompletne oplotený, udržiavaný a pripravený na výstavbu. Všetky inžinierske siete sú v dosahu – priamo pri hranici pozemku. K pozemku vedie spevnená prístupová cesta.

Pozemok je mierne svahovitý, čo umožňuje výstavbu s nádherným výhľadom na Dunaj, Malé Karpaty a Rakúsko. Vďaka juhovýchodnej orientácii je ideálne presvetlený počas celého dňa.

Lokalita je tichá, výnimočná svojou súkromnou atmosférou, a zároveň ponúka rýchlu dostupnosť do centra mesta.

Hlavné výhody:
prestížna lokalita – Kráľovské údolie, Staré Mesto

krásne výhľady na prírodu a panorámu

všetky inžinierske siete pri pozemku

možnosť výstavby rodinného domu (zastavanosť 15–20 %)

výborná orientácia – juhovýchod

kompletné oplotenie a vybudovaná prístupová cesta

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky. Táto ponuka je ideálnou príležitosťou pre tých, ktorí hľadajú výnimočné miesto pre svoj nový domov v srdci Bratislavy!

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      0921531
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      598 000 €
  • Jednotková cena:
      711 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Terasa: 1