Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok v záhradkárskej oblasti o výmere 540 m², ktorý zaujme najmä svojou slnečnou polohou a krásnym výhľadom na mesto.

Pozemok je oplotený, rovinatý, vhodný na oddych či výstavbu.

Na pozemku sa nachádza nedokončený kontajnerový domček (cca 25 m²) s možnosťou dokončenia presne podľa vlastných predstáv.

Inžinierske siete: elektrina, vlastná studňa, ČOV (odpad).

Pozemok je vhodný na rekreačné využitie, záhradkárčenie, ale aj ako základ pre celoročné bývanie.

Parkovanie je možné priamo pri pozemku, po dokončení aj na vlastnom pozemku.

Výborná príležitosť pre tých, ktorí hľadajú pokoj, súkromie, slnko a zároveň dostupnosť mesta.

Pozrite si video

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      2195646
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Poľnohospodárske pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Záhrada
  • Celková cena :
      68 000 €
  • Jednotková cena:
      126 € / m2