Popis nehnuteľnosti

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri nájazde na diaľnicu R7 a 35 km od Bratislavy. Rozloha pozemku je 6017 m2.Šírka 39m  x110 m. Podľa územného plánu možná zastavanosť 40% na výstavbu rodinných domov a 50% na výstavbu sociálneho zariadenie , zdravotného zariadenia.  Pri pozemku sa nachádza elektrina a voda , plyn aj kanalizácia .Treba vidieť!
Cena 70,- € / m2 
Realitná kancelária Vám zabezpečí kompletný právny servis. Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie RK.

Ak Vás ponuka zaujala volajte na telefónne číslo: 0914 266 669
Realitná kancelária Vám zabezpečí kompletný právny servis

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      1678648
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      421 190 €
  • Jednotková cena:
      70 € / m2

Naposledny pridané

  • Priestranný 3- izbový byt s lodžiou na predaj v Ružinove

    Sedmokrásková, Bratislava-Ružinov

    Celkovo255 000 €

  • Byt na predaj - ul. Námestie Hraničiarov, Bratislava V TOP

    Námestie Hraničiarov, Bratislava-Petržalka

    Celkovo244 000 €

  • REZERVOVANÉ! IBA U NÁS! Chata dvojposchodová, vinohrad, Bátorové Kosihy

    Bátorové Kosihy, Bátorove Kosihy

    Celkovo14 999 €