Popis nehnuteľnosti

Hľadáte miesto pre váš budúci domov v tichej lokalite, kde vás ráno zobudí spev vtákov, a nie ruch mesta? Máme pre vás ideálnu ponuku! Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 754 m² na okraji mesta Hurbanovo. So šírkou 21 metrov a dĺžkou 35 metrov ponúka dostatok priestoru na výstavbu rodinného domu so záhradou, altánkom či bazénom. Pozemok sa nachádza v pokojnej časti mesta, s výhľadom na priľahlé pole, čo zaručuje súkromie, kľud a krásne západy slnka. Poriadni a priateľskí susedia, výborné medziľudské vzťahy a bezpečné prostredie robia z tejto lokality skvelé miesto pre rodinný život. • IS na pozemku – elektrina, plyn, voda • Blízkosť škôlky – ideálne pre rodiny s deťmi • Obchody v pešej dostupnosti • Centrum mesta len 1,4 km – kompletná občianska vybavenosť • Rybník 2 km – možnosť rybolovu a oddychu v prírode • Žitava 200 m – príjemne prechádzky v prírode • Termálne kúpalisko Nesvady – len 10 km, otvorené celoročne Tiché a slnečné miesto s výbornou dostupnosťou, kde si môžete postaviť svoj vysnívaný domov v harmonickom prostredí s výhodami mesta na dosah. Neváhajte nás kontaktovať – radi vám pozemok osobne ukážeme!

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      5264760
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      62 000 €
  • Jednotková cena:
      82 € / m2

Realitná kancelária Romantické chalupy

Realitná kancelária Romantické chalupy - naša ponuka

#
  • Predaj
Člen NARKS
... Realitná kancelária Romantické chalupy
#
  • Predaj
Člen NARKS
... Realitná kancelária Romantické chalupy
#
  • Predaj
Člen NARKS
... Realitná kancelária Romantické chalupy