Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj garáž pri Židovskom cintoríne v Spišskej Novej Vsi. Garáž o výmere 20 m2 sa nachádza na dobre prístupnom mieste, vo veľmi dobrom technickom stave, s pivnicou a prípravou na elektrinu. Číslo ponuky AS13046823.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      0946122
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Ostatné objekty
  • Druh nehnuteľnosti :
      Garáž
  • Celková cena :
      24 000 €
  • Jednotková cena:
      1 200 € / m2

Naposledny pridané

  • Nájom, Moderný podkrovný 2-izbový byt

    Chrenoviská, Liptovský Mikuláš

    690 €Mesačne

  • Prenájom garáže ŠLN Brezno

    Ladislava Novomeského, Brezno

    100 €Mesačne