Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj  garáž na Jakobyho ulici s výmerou 17 m², ktorá predstavuje ideálne riešenie pre bezpečné parkovanie alebo ako praktický úložný priestor.

Garáž sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s dobrým prístupom a je v osobnom vlastníctve, čo zaručuje bezproblémový prevod bez zbytočných komplikácií. Vstup do garáže je zabezpečený plechovou bránou na elektrické ovládanie, čo poskytuje pohodlie aj vyššiu mieru bezpečnosti.

Veľkou výhodou je zavedená elektrina priamo v garáži, vďaka čomu ju môžete využiť nielen na parkovanie, ale aj ako dielňu, sklad alebo priestor pre hobby aktivity.

Výmera 17 m² ponúka dostatok miesta pre osobné vozidlo, prípadne aj na uskladnenie náradia, pneumatík či iných vecí.

Výhody:

  osobné vlastníctvo
  výmera 17 m²
  elektrická plechová brána
  zavedená elektrina
  dobrá dostupnosť
  bezpečné a praktické využitie

 

Cena nehnuteľnosti je 40.990 Eur a zahŕňa províziu pre RK.
Pre ďalšie informácie o tejto nehnuteľnosti a dohodnutie obhliadky neváhajte kontaktovať Slavomíru Badžovú, na tel. čísle 0917 942 190 alebo prostredníctvom e-mailu: badzova@diamondreality.sk .

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      0295565
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Ostatné objekty
  • Druh nehnuteľnosti :
      Garáž
  • Celková cena :
      40 990 €
  • Jednotková cena:
      2 411 € / m2

Diamond Reality Franchising

Diamond Reality Franchising - naša ponuka

Naposledny pridané

  • Pozemok so starším domom 255 m² – Bojničky pri Hlohovci

    Bojničky, Bojničky

    Celkovo40 000 €

  • POSLEDNÝ 4-izbový dom s veľkým pozemkom 400 m² - 8km od HC

    Pod Ráblom, Dvorníky

    Celkovo195 500 €

  • Rezervované Prenájom krásneho 3-izboveho bytu na Terase v KE

    Trieda SNP, Košice-Západ

    950 €Mesačne

  • Odporúčané nehnuteľnosti