Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na predaj lukratívny  stavebný pozemok v Komárne !!!

Táto poloha pohody Vám ponúka nielen najvyšší komfort bývania a súkromia, ale aj tiché prostredie !!!

Stavebný pozemok vo výmere: 379m2, vhodný najmä na výstavbu rodinného domu v pokojnej a stabilizovanej lokalite.

Pozemok je čiastočne oplotený, je napojení na vodovod a na elektrinu, a je prípojka na plyn, čo podstatne uľahčuje a zrýchľuje možnosti výstavby, kanalizácia je pri pozemku – možnosť napojenia na verejnú kanalizáciu. Ide o ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie v príjemnom prostredí, no zároveň chcú zostať v dosahu kompletnej občianskej vybavenosti mesta. 

Pozemok má výbornú polohu – rýchla dostupnosť do centra Komárna, rýchle napojenie na diaľnicu M1-HU....

Cena pozemku: 63.000 Eur

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať! Tešíme sa na Vás!

V cene je zahrnutý kompletný právny a katastrálny servis ako aj všetky poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti. Ponúkame bezplatné finančné poradenstvo v prípade záujmu! 

00421 905 975 941

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      9837951
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      63 000 €
  • Jednotková cena:
      166 € / m2