Popis nehnuteľnosti

 

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny pozemok nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej chatovej oblasti na Zemplínskej šírave.

Tento rovinatý pozemok je ideálnou príležitosťou na výstavbu rekreačnej chaty alebo celoročne obývateľného objektu, a to vďaka kompletnej inžinierskej sieti a výbornej prístupnosti.

Základné parametre pozemku:

Celková rozloha: 690 m²
Tvar pozemku: Obdĺžnikový (veľkorysá šírka 35 m)
Prístupová cesta: Asfaltová, celoročne udržiavaná
Stavby na pozemku: Drevená chatka s betónovým základom a novou plechovou strechou (objekt nie je zapísaný na liste vlastníctva)

Inžinierske siete:

Pozemok disponuje kompletným napojením na siete, čo výrazne uľahčuje a urýchľuje proces budúcej výstavby:

Elektrická prípojka
Obecný vodovod
Kanalizácia
Plynová prípojka

Lokalita a občianska vybavenosť:

Pozemok sa nachádza v rozvinutej rekreačnej lokalite, ktorá ponúka skvelé možnosti na relax, vodné športy aj turistiku. V blízkom okolí je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť:

Reštaurácie, kaviarne a penzióny
Predajňa potravín
Zastávka autobusovej dopravy

Cena a financovanie:

Cena nehnuteľnosti: 165 000 €

V uvedenej cene je zahrnutý kompletný realitný a právny servis vrátane vypracovania kúpno-predajných zmlúv a vkladu do katastra nehnuteľností.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si termín osobnej obhliadky.

Kontakt na makléra: 0951 304 316

Realitná kancelária Bývajte s nami – Váš spoľahlivý partner na ceste k novému bývaniu.

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      9554250
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rekreačný pozemok
  • Celková cena :
      165 000 €
  • Jednotková cena:
      239 € / m2