Popis nehnuteľnosti

Hľadáte únik z mesta, kde sa ráno budíte s výhľadom na panorámu Nízkych Tatier, no nechcete sa vzdať moderného komfortu? Táto výnimočná nehnuteľnosť v tichej časti obce Polomka je spojením poctivej tradície a nadštandardného bývania po kompletnej rekonštrukcii (2023).

✨ Prečo si túto drevenicu zamilujete?

Výhľady, ktoré neomrzia: Z obývacej izby vyjdete priamo na vyvýšenú terasu, kde vás čaká dychberúci pohľad na Kráľovu hoľu a lyžiarske stredisko Bučník.
Maximálny komfort: Žiadne kompromisy. Dom je napojený na všetky inžinierske siete vrátane plynu, kanalizácie a optického internetu.
Kvalita bez starostí: Rekonštrukcia v roku 2023 zahŕňala nové rozvody, kúrenie /medené trubky/ kotol na WIFI, 30 cm izoláciu stropov, prístavba zateplená 12cm polystyrénom a kvalitné drevené okná i dvere značky Mirador.
Investičný potenciál: Veľkorysý pozemok (1272 m²) je prístupný z dvoch ulíc. To vám otvára dvere k výstavbe ďalšieho domu alebo výhodnému odpredaju časti záhrady.

🏠 Dispozícia a vybavenie (Predáva sa kompletne zariadené!)

Interiér dýcha priestorom a vkusom. Dominantou je otvorený denný priestor (kuchyňa s ostrovčekom, jedáleň a obývačka), ktorý plynule prechádza na terasu s elektrickým grilom.

Spálne: 3 komfortné izby pre rodinu či hostí.
Relax: 2 herne, ktoré môžete premeniť na domáce kino, fitness alebo pracovňu.
Zázemie: 2 kúpeľne, 2 samostatné WC, dielňa pre majstra a praktická pivnica.

🎿 Raj pre športovcov a milovníkov prírody

Polomka je strategickým bodom pre vaše dobrodružstvá:

Lyžovanie: Bučník (5 min), Mýto pod Ďumbierom (20 min), Chopok Juh (35 min), Telgárt (25 min).
Relax a turistika: Golf Gray Bear Tále (30 min), Muránska planina, Chmarošský viadukt či Dobšinská ľadová jaskyňa.

📐 Technické parametre:

Pozemok: 1272 m²
Úžitková plocha: 196 m²
Stav: Kompletná rekonštrukcia (zateplenie, nové podlahy, stierky).

Táto nehnuteľnosť je pripravená na okamžité trvalé bývanie, rekreáciu alebo luxusný komerčný prenájom. Stačí si priniesť osobné veci a začať žiť svoj sen na Horehroní.

📍 Dohodnite si obhliadku ešte dnes a presvedčte sa o jedinečnej atmosfére tohto miesta osobne!

Viac info, fotiek na:  www.martinabukovcova.sk alebo u realitného makléra :

Martina Bukovcová

Telefón: +421904 631505

Email:     martinabukovcova@gmail.com

Cena: 264 000 € príp. DOHODA
(V cene je zahrnuté kompletné nadštandardné zariadenie, nábytok z masívu a spotrebiče – dom je pripravený na okamžité užívanie bez ďalších investícií.)

Pozrite si video

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      9336591
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      264 000 €
  • Jednotková cena:
      1 347 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Družstevné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Terén pozemku: Rovinatý
  • Terasa: 1
  • Pivnica: 1, plocha: 11 m2