Popis nehnuteľnosti

🌾 POZEMOK NA PREDAJ Strečno

Ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v lokalite vhodný na výstavbu alebo investíciu.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

-  Rozloha: 462 m²

• Typ: stavebný / rekreačný 

• Terén:  mierne svahovitý

━━━━━━━━━━━━━━━━━━

⚡ INŽINIERSKE SIETE

• elektrina • voda • kanalizácia – v dosahu 50 m od pozemku

━━━━━━━━━━━━━━━━━━

⭐ VÝHODY

 

✔ dobrá dostupnosť  

✔ pokojná lokalita  

✔ vhodné na výstavbu mobilného domu

 

💰 CENA: 54 900 €

Kompletný servis WFM Reality na kľúč pri kúpe nehnuteľnosti

Spojili sme realitné služby s profesionálnym finančným poradenstvom, aby klient získal všetko na jednom mieste. Zabezpečujeme celý proces kúpy – od obhliadky nehnuteľnosti, cez právny servis a prípravu zmlúv, vybavenie financovania a znalecký posudok až po podanie na kataster a prepis energií.

 

Vďaka tomu prebehne kúpa nehnuteľnosti bezpečne, jednoducho a bez zbytočných starostí. 🔑

 

📞 Kontaktujte ma pre viac informácií. 0904851636

 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      9259178
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      54 900 €
  • Jednotková cena:
      119 € / m2