Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj  4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej časti mesta Kolárovo. Plocha: úžitková 150m2, pozemku 984m2. Podlaha: dlažba, drevená podlaha. Steny: stierky, omietky. Okná: plastové, vzadu pôvodné drevené. V roku 2005 bola zrekonštruovaná kúpeľňa. Posledná rekonštrukcia bola v roku 2020, kde sa menili okná, kompletne sa menila aj strešná krytina a zateplená predná fasáda domu. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, kuchynský kút.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: plynové gamatky. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Na pozemku sa nachádza technická miestnosť, studňa, žumpa, malá pivnica. Pozemok je kompletne oplotený. Výhody: slnečný, škola, škôlka, obchody, autobusová zastávka. 

Cena 99.000 €

Pre bližšie informácie a obhliadok neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle: 0905 900 791
alebo na e mailovej adrese info@cityrealplus.sk

Prijmeme posilu do nášho teamu.......... 0908 58 37 29

-právnický full servis v cene - bezpečnosť
-poplatky na kataster sú v cene
-vydávame potvrdenie k dedičskému konaniu
-najvýhodnejšie financovanie cez hypotekárny úver je v cene - spolupracujeme s každou bankou

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      9204436
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      99 000 €
  • Jednotková cena:
      660 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Pivnica: 1
  • Po rekonštrukcii: Áno, v roku: 2020