Popis nehnuteľnosti

Directreal MM - Najlacnejší pozemok v meste, pre náklady na úpravu.

Predaj pozemku určeného pre rodinné domy o výmere 2 144 m2 v Krompachoch, okres Spišská Nová Ves, Košický kraj. Pozemok evidovaný bez prípojok – bez sietí. Prístupová cesta: kombinácia. Zastavanosť 1/3 z dôvodu vysokého napätia, pozemok potrebuje úpravu terénu a realizáciu inžinierskych sietí (elektrická prípojka, vodovod).

Cena za m2: 22,50 EUR.

LOKALITA / OBČIANSKA VYBAVENOSŤ / DOPRAVA

Obec: Krompachy, okres Spišská Nová Ves, Košický kraj. Pozemok leží pod lyžiarskym strediskom Plejsy.
Doprava: prístup po kombinovanej príjazdovej ceste, s plnou občianskou vybavenosťou.
Výmera m2: 2144
Cena za m2 EUR: 22.5
Siete: Bez sieti
Svetové strany: ,,,
Príjazdová cesta: Kombinácia

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pIU

Kontakt na makléra:
Mário Moze ml.
+421918397512
mario.moze@directreal.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      9191514
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      48 240 €
  • Jednotková cena:
      22 € / m2

Naposledny pridané

  • BYTČICA - pozemok 1903 m2,okr. Žilina

    Žilina

    Celkovo158 000 €

  • Administratívna budova s rodinným domom na ulici Na vrátkach na predaj

    Na vrátkach, Bratislava-Dúbravka

    Celkovo695 000 €