Popis nehnuteľnosti

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na PREDAJ:
MULTIFUNKČNÝ 2-POSCHODOVÝ OBJEKT, z roku 1993
Objekt je vynikajúco napojený na diaľnicu R7 (9KM) a následne na obchvat D4
Objekt má úžitkovú plochu 726 m2
Objekt sa nachádza na strategickom mieste v priemyselnej zóne Zlaté Klasy

OPIS:
Murovaný zateplený objekt - 2 poschodový
Celková úžitková plocha je 726 m2
Prízemie: 363 m2 - podlaha je betónová s vysokou nosnosťou - svetlá výška je 9 m
1.poschodie: 363 m2 - podlaha je drevená, svetlá výška je 3 - 4 m
Súčasťou budovy je nákladný výťah s nosnosťou 500 kg
Pozemok: rovinatý
Celková úžitková plocha administratívy: 726 m2
Príjazdová cesta: asfalt
Inžinierske siete: elektrina, mestská voda

NEĎALEKÉ OBJEKTY:
TESCO (600 m)
Biedronka (700 m)
napojene na rýchlostnú komunikáciu R7 (21 km)
Bratislava (36 km)
Viedeň (101 km)
Budapešť (173 km)
prístav KOPER (570 km)

RADI VÁM POSKYTNEME:
viac informácií
odošleme viac detailných fotografií
ukážeme nehnuteľnosť
vyjednáme najvhodnejšie podmienky, ak by ste mali záujem

V CENE NEHNUTEĽNOSTI MÁTE ZAHRNUTÝ:
komplet právny servis
hypotekárny servis, ktorý dokážeme pre Vás v plnej miere zabezpečiť

V PRÍPADE ZÁUJMU MA, PROSÍM, KONTAKTUJTE:
na mobilnom čísle 0904 905 470

________________________________________________________________________________________
Real estate agency Directreal Live offers for SALE:
MULTIFUNCTIONAL 2-STOREY BUILDING, from 1993
The building is excellently connected to the R7 highway (9KM) and then to the D4 bypass
The building has a usable area of ​​726 m2
The building is located in a strategic location in the Zlaté Klasy industrial zone

DESCRIPTION:
Brick insulated building - 2 floors
Total usable area is 726 m2
Ground floor: 363 m2 - the floor is concrete with high load capacity - clear height is 9 m
1st floor: 363 m2 - the floor is wooden, clear height is 3 - 4 m
The building includes a freight elevator with a load capacity of 500 kg
Land: flat
Total usable area of ​​the administration: 726 m2

NEARBY OBJECTS:
TESCO (600 m)
Biedronka (700 m)
connected to the R7 expressway (21 km)
Bratislava (36 km)
Vienna (101 km)
Budapest (173 km)
port KOPER (570 km)

WE WILL BE HAPPY TO PROVIDE YOU:
more information
we will send more detailed photos
we will show the property
we will negotiate the most suitable conditions if you are interested

IN THE PRICE OF THE PROPERTY YOU HAVE INCLUDED:
complete legal service
mortgage service, which we can provide for you in full to ensure

IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT ME:
on mobile number 0904 905 470
Pozemok: Rovinatý
Celková úžitková plocha administratívy: 726
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina,Mestská voda
Kúrenie: Bez kúrenia
Forma vlastníctva: Osobné

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pZd

Kontakt na makléra:
Aida Zaghw
+421904905470
a.zaghw@directreal.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      8979905
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Prevádzkové objekty
  • Druh nehnuteľnosti :
      Výrobný objekt
  • Celková cena :
      160 000 €
  • Jednotková cena:
      220 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Pôvodny stav
  • Energetický certifikát: Bez certifikátu

Naposledny pridané

  • Kancelárske priestory v blízkosti centra mesta Galanta

    Z. Kodálya, Galanta

    570 €Mesačne

  • Skladový priestor/hala s kanceláriami, Galanta

    Priemyselná, Galanta

    3 850 €Mesačne

  • BV REAL Na prenájom polyfunkčná budova Prievidza FM2365

    Bojnická cesta, Prievidza

      Cena v RK

  • Odporúčané nehnuteľnosti