Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ: 3-izbový byt s  potenciálom na ulici SNP, Humenné.

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve s rozlohou 74 m². Tento priestor nie je len bytom, je to príležitosť vytvoriť si moderný, dizajnový loft alebo útulný rodinný prístav presne podľa vašich pravidiel.

Dispozícia bytu:
Vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa s praktickou komorou, obývacia izba, spálňa a detská izba. K bytu patrí aj pivnica.

Technický stav:

Vymenené plastové okná (výrazná úspora pri rekonštrukcii).

Pôvodné jadro a rozvody – ideálne na kompletné vybúranie a zmenu dispozície.

Zateplený bytový dom na ul. SNP – vyhľadávaná lokalita s výbornou dostupnosťou.

Kontaktujte nás ešte dnes:
📞 0907 915 293

Možnosť 3: Krátka a úderná (Moderný štýl)

Túžite po 3-izbovom byte, ktorý si prerobíte podľa seba? Máme pre vás skvelý podkrovný byt v Humennom!

✅ Rozloha: 74 m²
✅ Poschodie: 4/4 (súkromie a ticho)
✅ Stav: Plastové okná hotové, zvyšok čaká na vašu víziu

Volať: 0907 915 293

www.euresk.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      8857330
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      80 000 €
  • Jednotková cena:
      1 081 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Pôvodny stav
  • Umiestnenie: Podkrovie
  • Pivnica: 1

Kolárovo, Kolárovo

    Celkovo249 000 €

  • Stavebný pozemok v pôvodnej časti obce Veľký Biel

    Senecká, Veľký Biel

    Celkovo99 000 €

  • Pozemok na predaj, Považská Bystrica

    Považská Bystrica, Považská Bystrica

    Celkovo0 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti