Popis nehnuteľnosti

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNA PONUKA !! Priestranný pozemok 1720 m² so starším rodinným domom – ideálna príležitosť na rekonštrukciu alebo novú výstavbu !!

Ponúkame vám zaujímavú nehnuteľnosť s veľkorysým pozemkom o výmere 1720 m², ktorá ponúka množstvo možností využitia – či už na rekonštrukciu existujúceho rodinného domu alebo výstavbu nového bývania podľa vlastných predstáv.

Na pozemku sa nachádza starší rodinný dom postavený v 60. rokoch z pálenej tehly s úžitkovou plochou približne 85 m². Dispozícia domu pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, komory a chodby.

Na pozemku sú k dispozícii inžinierske siete – elektrina a plyn, voda je momentálne riešená zo studne. Pred pozemkom sa nachádza obecná voda a kanalizácia, čo umožňuje jednoduché napojenie.

Veľkou výhodou je rozľahlý pozemok, ktorý poskytuje dostatok priestoru na záhradu, oddychovú zónu alebo realizáciu nového rodinného domu.

Nehnuteľnosť je bez tiarch a kúpou ihneď voľná.
Táto ponuka je ideálna pre tých, ktorí hľadajú pozemok s potenciálom a možnosťou vytvoriť si bývanie podľa vlastných predstáv.

Lokalita
Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Lúčnica nad Žitavou, ktorá ponúka základnú občiansku vybavenosť – nachádza sa tu materská škola, základná škola, potraviny, pošta, kostol či autobusová zastávka.
Obec má výbornú dostupnosť do okolitých miest – mesto Vráble je vzdialené približne 5 km, kde nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, obchody, školy, zdravotné stredisko a služby.
Krajské mesto Nitra je vzdialené približne 22 km, čo zabezpečuje pohodlnú dostupnosť za prácou, službami či kultúrou.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať na t.č. +421 915 114 635, alebo e-mailom erika.holkova@directreal.sk
Počet izieb: 2.izbový
Celková úžitková plocha m2: 85
Plocha obytnej časti m2: 85
Výmera pozemku m2: 1720
Zastavaná plocha m2: 104
Pozemok: Rovinatý
Rozmery pozemku m: 16X108
Konštrukcia domu: Tehla
Príjazdová cesta: Asfalt
Podpivničený: Áno čiastočne
Skolaudovaný v roku: 1960
Inžinierske siete: Elektrina,Plyn,Studňa
Kúrenie: Plynové
Počet nadzemných podlaží: 1
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Nie
Počet bytov v dome: 1
Vybavenie domu: ,,,,,,
Rekonštrukcie: ,,,,,,,,
Spoločenské možnosti: ,,,,,,,
Možnosti využitia: Trvalé bývanie,Rekreácia

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pRw

Kontakt na makléra:
Erika Holková
+421915114635
erika.holkova@directreal.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      8721863
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      68 500 €
  • Jednotková cena:
      806 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Pôvodny stav
  • Energetický certifikát: Bez certifikátu