Popis nehnuteľnosti

Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Petra Petráša tel.č. 0904 276 214 Vám ponúka na predaj pekný, slnečný, trojizbový byt v pôvodnom stave vo Valaskej, okres Brezno, vo veľmi dobrej lokalite, s príjemnými susedskými vzťahmi.

Nachádza sa na prvom poschodí tehlovej bytovky bez výťahu o rozlohe 74 m2, má dve  pivnice a novú loggiu. 

Byt má plastové okná, inak je v pôvodnom stave.

DISPOZÍCIA:  chodba, WC,  kuchyňa, kúpeľňa a 3 izby.

Mesačné náklady 250 eur. Bytový dom má vlastnú plynovú kotolňu, spoločné priestory kočikáreň.

Bytovka je po dvojročnej  rekonštrukcii loggií, fasády, stupačiek, má nové pivničné okná, vrátnika, vchodové dvere.
Príjazdová asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť. Parkovanie je možné priamo pred bytovým domom a v jeho okolí.

Obec Valaská má kompletnú občiansku vybavenosť: obchody, škola, MŠ, pošta, lekár, lekáreň, kaviareň, reštaurácia. Neďaleko obce prístup do lesa.

Voľnočasové aktivity: Bystrianska jaskyňa, kúpalisko Podbrezová, Ski Hlobišov Hronec, Tále, Chopok juh, Krpáčovo, Vyhliadková veža Horné Lazy.

V cene máte kompletný právny a katastrálny servis, autorizované zmluvy u advokáta, ktoré urýchlia vklad nehnuteľnosti do katastra. Poplatok za vklad a zmluvy uhradíme za Vás, vrátane prepisu energií. Poradenstvo ohľadom úveru a v prípade záujmu vieme riešiť financovanie.

Bližšie informácie alebo obhliadka kontakt: Peter Petráš tel.č. 0904 276 214 /peknebyvanierk.sk/

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      8662078
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      75 000 €
  • Jednotková cena:
      1 014 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Pôvodny stav
  • Loggia: 1
  • Pivnica: 2
  • Zariadenie: Nezariadený
  • Dátum výstavby: Áno, v roku: 1964
  • Po rekonštrukcii: Áno, v roku: 2024