Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pekný  3-izbový byt v obci Vyhne.

ame Vám na predaj pekný 3-izbový byt v obci Vyhne

Byt sa nachádza na 3. poschodí bytového domu a prešiel kompletnou rekonštrukciou. Vďaka svojej dispozícii a zariadeniu je pripravený na okamžité bývanie bez ďalších investícií 🏡

🟢 Dispozícia:

vstupná chodba

kuchyňa

obývacia izba s balkónom

2 samostatné izby

bodové osvetlenie

Byt sa predáva aj so zariadením a je voľný ihneď po kúpe.

📐 Výmera:

plocha bytu: 68 m²

K bytu prislúchajú aj 2 pivnice.

✅ Výhody:

kompletná rekonštrukcia

balkón

zariadený byt

parkovanie priamo pred bytovým domom

pokojná lokalita obklopená prírodou 🌿

📍 Lokalita:
Obec Vyhne je vyhľadávanou lokalitou s krásnou prírodou, termálnym kúpaliskom a výbornými možnosťami na oddych aj turistiku.

💰 Cena: 93 000 €

📞 Kontakt:
Zlatica Olajcová
0904772827 📱
✉️ olajcova@realitybemi.sk

Cena je vrátane provízie a kompletného právneho servisu.
S financovaním kúpy Vám radi pomôžeme prostredníctvom nášho finančného poradcu.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      8455357
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      93 000 €
  • Jednotková cena:
      1 368 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Balkón: 1
  • Pivnica: 1
  • Zariadenie: Zariadený
  • Podlažie nehnuteľnosti: 3

BeMi realitná kancelária dream

BeMi realitná kancelária dream - naša ponuka

Naposledny pridané

  • HALO reality - Kúpa dvojgarsónka Petržalka

    Bratislava-Petržalka

    Celkovo165 000 €

  • HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Petržalka

    Bratislava-Petržalka

    Celkovo150 000 €

  • HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Nové Mesto

    Bratislava-Nové Mesto

    Celkovo500 000 €