Popis nehnuteľnosti

Jeden z posledných, ak nie aj posledný dostupný, LUKRATÍVNY INVESTIČNÝ pozemok  v najžiadanejšej priemyslovo-obchodnej časti v Komárne. 

Má rozlohu 4965 m2 a je takmer celý obdĺžnikového tvaru so šírkou strán 36 m a 42 m a s dĺžkou 125 m. Zastavanosť je 35 %, do výšky 3 nadzemných podlaží. Výhodou je asfaltová príjazdová cesta, okolité verejnoprospešné budovy a inžinierske siete, ktoré sú už na pozemku. Blízkosť tranzitného mostu pre nákladnú dopravu mu dáva pridanú hodnotu oproti ostatným pozemkom tohto charakteru na opačnej strane mesta. Cena za m2 je bez DPH.

Ak máte víziu zhodnotenia svojich finančných prostriedkov a pocit, že je správny čas na investíciu, zavolajte a dohodnite si obhliadku. 

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      8174262
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Komerčná zóna
  • Celková cena :
      670 275 €
  • Jednotková cena:
      135 € / m2

Naposledny pridané

  • Obchodný priestor v Bratislave - Petržalke na Úderníckej ulici

    Údernícka, Bratislava-Petržalka

    2 160 €Mesačne

  • Obchodno-administratívny priestor pri Miletičke na PREDAJ, RUŽINOV – Bratislava 2

    Záhradnícka, Bratislava-Ružinov

    Celkovo252 720 €

  • Obchodno-servisno skladový priestor na Račianskej ulici v Novom Meste, 140 m2

    Račianska, Bratislava-Nové Mesto

    1 224 €Mesačne

  • Odporúčané nehnuteľnosti