Popis nehnuteľnosti

S elektrinou, vodou a podielom na prístupovej ceste - ideálne miesto na oddych a výstavbu chatky.

Ponúkame na predaj slnečnú, rovinatú a udržiavanú záhradu o výmere 338 m2, situovanú v pokojnej záhradkárskej osade priamo v širšom centre mesta Nováky.

Táto záhrada je ideálnym miestom na rekax, pestovanie aj výstavbu menšej rekreačnej chatky.

- Elektrina priamo na pozemku - Voda pri pozemku - Podiel na prístupovej ceste - Slnečný a rovinatý

Pokojné a bezpečné prostredie v prírode, no zároveň blízko centra mesta mesta.

Cena 20 000 € Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944 715 053 alebo na e-maile: veronikaprockova@maxareality.sk. ID ponuky: 25248

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      7797476
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      20 000 €
  • Jednotková cena:
      59 € / m2

Naposledny pridané

  • Prenájom rodinného domu pre tím kolegov v Černovej

    Černová, Ružomberok

      Cena v RK

  • Obchodné a kancelárske priestory na predaj Prievidza

    Prievidza, Prievidza

    Celkovo0 €

  • Priestor na prenájom, Blatnica

    Blatnica, Blatnica

      Cena v RK

  • Odporúčané nehnuteľnosti